Nowości

Nasz Autoserwis stosuje unikalny, najnowocześniejszy i super skuteczny środek do dezynfekcji systemów wentylacji i klimatyzacji. Likwiduje i powstrzymuje rozwój mikroorganizmów: bakterii, grzybów i wirusów! Jego skuteczność jest potwierdzona przez długą listę laboratoriów i profesjonalnych użytkowników, a okres skutecznego działania “przebija” wszelkie inne rozwiązania. Metoda ta oparta jest o odpowiednio dobrane i całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt środki biobójcze wparte przez srebro, które gwarantują długotrwałą skuteczność. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom skłonnym do alergii.

DOSKONAŁEJ JAKOŚCI PROFESJONALNE NOWE KLOCKI HAMULCOWE WRAZ Z WYMIANĄ – 120 PLN
Cena dotyczy wybranych kilkudziesięciu marek i modeli samochodów – zapytaj pod nr: 505 340 110. Jakość klocków objętych promocją została przetestowana przez nas, a nasi dotychczasowi Klienci potwierdzają tę jakość oraz, że nasza rekomendacja klocków jest uzasadniona.

SPEŁNIAJĄC OCZEKIWANIE NASZYCH KLIENTÓW W RAMACH SERWISOWANIA AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW ZAPEWNIAMY DYNAMICZNĄ WYMIANĘ OLEJU W SKRZYNI AUTOMATYCZNEJ WRAZ Z JEJ CZYSZCZENIEM I WYMIANĄ FILTRA (o ile jest wymienny).

W celu wprowadzenia w temat samochodowych instalacji zasilania gazem LPG poniżej przedstawiamy schemat prezentujący wszystkie główne elementy składające się na instalację zasilania LPG w pojeździe o silniku z pośrednim sekwencyjnym wtrysku paliwa (najpopularniejsze na rynku).

schemat


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi