PROMOCJE

ODNAWIAMY PROMOCJĘ W LUTYM: MONTAŻ INSTALACJI LPG ZNANEJ I DOŚWIADCZONEJ FIRMY BRC W CENIE 2.300 PLN.

Promocja obejmuje Klientów, którzy zlecą usługę do dnia 15.02.2019 r. w samochodzie z silnikiem o mocy do 120 KM.

 

NOWOŚĆ: Nasz Autoserwis stosuje unikalny, najnowocześniejszy i super skuteczny środek do dezynfekcji systemów wentylacji i klimatyzacji. Likwiduje i powstrzymuje rozwój bakterii, grzybów i wirusów! Jego skuteczność jest potwierdzona przez długą listę laboratoriów i profesjonalnych użytkowników, a okres skutecznego działania “przebija” wszelkie inne rozwiązania. Zapraszamy.

SPEŁNIAJĄC OCZEKIWANIA NASZYCH KLIENTÓW W ZAKRESIE SERWISU AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW ZAPEWNIAMY DYNAMICZNĄ WYMIANĘ OLEJU W SKRZYNI WRAZ Z USUNIĘCIEM ZANIECZYSZCZEŃ I WYMIANĄ FILTRA (o ile jest wymienny).

WYRAŻAJĄC WDZIĘCZNOŚĆ NASZYM KLIENTOM, KTÓRZY ZDECYDOWALI SIĘ NA MONTAŻ SYSTEMU FIRMY LPGTECH, ZAPEWNIAMY SERWIS TYCH INSTALACJI RÓWNIEŻ W SOBOTY w GODZ. 10-14 (po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty). CZAS TEN PRZEZNACZAMY RÓWNIEŻ NA WYJAŚNIENIA, KONSULTACJE I UMAWIANIE NAPRAW W ZAKRESIE WSZELKICH NIEDOMAGAŃ PAŃSTWA POJAZDÓW.
BEZPŁATNIE DLA KAŻDEGO, KTO NAS ODWIEDZI I ZLECI USŁUGĘ, BADANIE TECHNICZNE AKUMULATORA SPECJALISTYCZNYM TESTEREM (z wydrukiem wyniku)!
DOSKONAŁEJ JAKOŚCI PROFESJONALNE NOWE KLOCKI HAMULCOWE WRAZ Z WYMIANĄ – 120 PLN (wybrane modele)
Cena dotyczy wybranych kilkudziesięciu marek i modeli samochodów.
Jakość klocków objętych promocją została przetestowana przez nas, a nasi dotychczasowi Klienci potwierdzają tę jakość oraz, że nasza rekomendacja klocków jest uzasadniona. Przypominamy też, że wiele nowoczesnych samochodów posiada moduł elektroniczny sterujący tłoczkami zaciskającymi klocki co oznacza, że prosta czynność wymiany klocków MUSI być sterowana przez specjalny program diagnostyczny. Nasz AUTOSERWIS posiada odpowiednie oprogramowanie do tego celu do praktycznie wszystkich marek i modeli pojazdów.

Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty pod nr tel: 505 340 110 lub 505 340 123.

Wykonywane przez nas usługi zawsze stawiają na pierwszym miejscu bezpieczne korzystanie z pojazdu. W ramach tego wraz z naszymi Partnerami: ProfiAutoSerwis.pl oraz MotoFactory.pl podczas różnych wydarzeń publicznych bezpłatnie sprawdzaliśmy Wasze samochody w akcji PitStop organizowanej przez ProfiAuto.

*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi