Klimatyzacje samochodowe

Profesjonalny i nowoczesny serwis klimatyzacji samochodowych to nie tylko uzupełnienie czynnika chłodzącego! To również nie tylko jego oczyszczenie!

Dzięki stosowaniu przez nasz niezależny serwis najwyższej jakości wielofunkcyjnego urządzenia TEXA do diagnostyki i serwisu instalacji klimatyzacyjnych oraz urządzeń do diagnostyki elektroniki samochodowej firm: TEXA, BOSCH i Magneti Marelli, a także systematycznemu podnoszeniu wiedzy i kwalifikacji jesteśmy w stanie nie tylko uzupełnić czynnik chłodzący oraz olej smarujący pompę obiegu klimatyzacji ale również zdiagnozować wszelkie niedomagania systemu, w tym wszelkie nieszczelności, a następnie je usunąć poprzez odpowiednią regulację lub/i naprawę.

Jako nieautoryzowany autoserwis pracujemy zgodnie z własnymi procedurami i w oparciu o standard ASO.

PRZEGLĄD KLIMATYZACJI (w tym w promocji) NIE OBEJMUJE KOSZTU ZUŻYTEGO CZYNNIKA CHŁODZĄCEGO. CENA CZYNNIKA: 30 PLN/100g.

NOWOŚĆ: Nasz Autoserwis stosuje unikalny, najnowocześniejszy i super skuteczny środek do dezynfekcji systemów wentylacji i klimatyzacji. Likwiduje i powstrzymuje rozwój mikroorganizmów: bakterii, grzybów i wirusów! Jego skuteczność jest potwierdzona przez długą listę laboratoriów i profesjonalnych użytkowników, a okres skutecznego działania “przebija” wszelkie inne rozwiązania. Metoda ta oparta jest o odpowiednio dobrane i całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt środki biobójcze wparte przez srebro, które gwarantują długotrwałą skuteczność. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom skłonnym do alergii.

Opcjonalnie, dla osób preferujących mniej nowoczesne rozwiązania mamy wydajne urządzenie ozonujące.

W ramach polecanego przez nas KOMPLEKSOWEGO podejścia do każdego pojazdu związanego nie tylko z wykonaniem zleconego zakresu pracy oferujemy poszerzenie naszej usługi o analizę stanu i działania innych elementów pojazdu. Podejście takie gwarantuje każdemu naszemu Klientowi, że jego pojazd opuszczając nasz Autoserwis, przejdzie przegląd, który określi zakres ewentualnych napraw bieżących oraz przewidywanych w przyszłości.

Szczególnie polecamy wykorzystanie wizyty związanej z przeglądem lub/i naprawą klimatyzacji do przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki oraz do zapoznania się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz serwis rozwiązaniami w tym zakresie.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi