O nas

KORONAWIRUS – DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Każdy nasz Klient, w okresie pandemii lub do wyczerpania zapasów, może odjechać z naszego Autoserwisu po naprawie samochodu zaopatrzony w zestaw profesjonalnych/atestowanych środków dezynfekcyjnych. Jednocześnie wprowadziliśmy w naszym Autoserwisie rozwiązania zapewniające ograniczenie możliwości przenoszenia Koronawirusa, tak aby zabezpieczyć naszych Klientów oraz pracowników. U NAS MOŻECIE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNI.

Zalecanym przez nas, a także gwarantującym najlepszy efekt niezawodności, rozwiązaniem jest KOMPLEKSOWE powierzenie nam pełnej obsługi Państwa pojazdu – zarówno w zakresie przeglądów czy napraw wynikających z zaleceń i standardów producenta samochodu jak i w zakresie systemu zasilania LPG. Nasze działania w zakresie napraw i przeglądów opierają się o wewnętrzną procedurę zapewnienia jakości, której kluczowym elementem jest lista kontrolna czynności przeglądowo-serwisowych bazująca na procedurach i standardach ASO.

Zapewnienie najwyższej jakości wiąże się z tym, że wybieramy sprawdzone przez nas podzespoły o oczekiwanej przez nas jakości, nie kierując się jedynie ich ceną oraz z tym, że nasza praca zawsze jest skierowana na solidność, a nie na ilość. Konsekwencją takiego podejścia jest to, że jesteśmy dumni z każdej naszej usługi, naprawy, wykonanego montażu czy przeglądu instalacji LPG.

Nasi Klienci doceniają to, że specjaliści którzy obsługują ich samochody w naszym AUTOSERWISIE systematycznie korzystają ze szkoleń aktualizacyjnych prowadzonych przez dostawców i producentów podzespołów oraz dostawców systemów diagnostyki pojazdów (Bosch, TEXA, Motofactory, Intercars, Grupa PGD i inni).

Stosowane przez nas KOMPLEKSOWE podejście do prowadzenia serwisu skutkuje zaufaniem i wiernością okazywaną nam przez Klientów, którzy nie tylko są zadowoleni z usług ale też polecają nas swoim najbliższym i przyjaciołom. Portfolio naszych zadowolonych Klientów to zarówno dealerzy samochodowi (pojazdy nowe) jak i korporacje korzystające z floty pojazdów oraz indywidualni właściciele samochodów, w tym aut klasy „S” określanych mianem: “z górnej półki” (np.: BMW, Audi, Mercedes, Volvo, Jaguar).

ZAPRASZAMY DO NAS WŁAŚCICIELI AUT ŚWIADOMYCH, ŻE DLA JAKOŚCI WARTO POŚWIĘCIĆ 2-3 GODZINY WIĘCEJ I KILKA % WIĘCEJ ZAPŁACIĆ ZA PRODUKT ZDECYDOWANIE POZYTYWNIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ NA RYNKU.

 


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi