Kontakt

KORONAWIRUS – DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Każdy nasz Klient, w okresie pandemii lub do wyczerpania zapasów, może odjechać z naszego Autoserwisu po naprawie samochodu zaopatrzony w zestaw profesjonalnych/atestowanych środków dezynfekcyjnych. Jednocześnie wprowadziliśmy w naszym Autoserwisie rozwiązania zapewniające ograniczenie możliwości przenoszenia Koronawirusa, tak aby zabezpieczyć naszych Klientów oraz pracowników. U NAS MOŻECIE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNI.

Prosimy o telefoniczne (505 340 110 lub 505 340 123) ustalenie godziny wizyty.

Al. Jerozolimskie 232A, 02-495 Warszawa (wjazd od ul. Rawskiej)

Jadąc Alejami Jerozolimskimi w stronę Pruszkowa za wielopoziomowym skrzyżowaniem z Al. 4 Czerwca 1989r. (Nowolazurową) za stacją benzynową Circle i McDonald’s pierwsze skrzyżowanie ze światłami (ul. Ryżowa) należy skręcić w prawo, następne pierwsze skrzyżowanie ze światłami, to ul. A. Prystora i należy skręcić ponownie w prawo, a po ok. 160 m ponownie w prawo w ul. Rawską. Po wjechaniu w tę uliczkę trzeba przejechać ok. 60 m i po lewej stronie jest różowy budynek z bramą garażową/warsztatową z małego parkingu przed. JESTEŚ NA MIEJSCU. Zapraszamy!

Pracujemy od 8.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku.

Niektóre soboty (prosimy o telefoniczne sprawdzenie) przeznaczamy na obsługę Klientów, którzy już mają zamontowane systemy firmy LPGTECH lub zamierzają zainstalować w swoim samochodzie instalację LPG. Praca w soboty (w godzinach 10.00-15.00) jest naszym podziękowaniem za wybór tego systemu LPG i jednocześnie zachętą dla wahających się.

ZdjęcieWjazd

Będziemy wdzięczni za umawianie wizyt pod nr: +48 505 340 123 lub 505 340 110. Możliwy jest również kontakt e-mail pod adresem:biuro@lpg-montaz.pl

Zachęcamy Państwa do wykorzystania wizyty związanej z montażem instalacji zasilania LPG do przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki i klimatyzacji samochodu. Jednocześnie proponujemy aby przy okazji przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki i klimatyzacji zapoznali się Państwo ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz AUTOSERWIS rozwiązaniami w tym zakresie.

 


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi