Ceny

KORONAWIRUS – DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Każdy nasz Klient, w okresie pandemii lub do wyczerpania zapasów, może odjechać z naszego Autoserwisu po naprawie samochodu zaopatrzony w zestaw profesjonalnych/atestowanych środków dezynfekcyjnych. Jednocześnie wprowadziliśmy w naszym Autoserwisie rozwiązania zapewniające ograniczenie możliwości przenoszenia Koronawirusa, tak aby zabezpieczyć naszych Klientów oraz pracowników. U NAS MOŻECIE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNI.

Tworząc najlepszą dla Ciebie ofertę skupiliśmy się na następujących parametrach:

  • najwyższa niezawodność proponowanych rozwiązań;

  • dopasowanie elementów i parametrów do specyfiki samochodu;

  • doskonałe możliwości ustawienia systemu i dopasowania osiągów do użytkownika;

  • uzyskanie najkorzystniejszej relacji ceny do efektu.

Wykonując montaż instalacji LPG w naszym serwisie Twoje fabrycznie nowe auto nadal może mieć gwarancję!!!

Nasz serwis zapewnia gwarancję na wszystkie podzespoły pojazdu, w których nastąpiła ingerencja podczas montażu oraz oczywiście na system oraz montaż instalacji LPG.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów wraz z podstawowymi materiałami to minimum 1500 zł brutto (uzależnione od pojemności danego modelu automatycznej skrzyni biegów, zastosowanego oleju, filtra, itp). Czas wykonania to kilka godzin (minimum 4).

Nasza oferta samochodowych instalacji LPG rozpoczyna się od kwoty 1.800 PLN brutto jednak powszechne na naszym rynku pojazdy o sekwencyjnym wtrysku paliwa poprzez kolektor ssący wymagają instalacji bardziej złożonej, a co za tym idzie bardziej zaawansowanej technologicznie i pracochłonnej w montażu. Przykładowa sekwencyjna instalacja LPG do najpopularniejszych modeli nowoczesnych samochodów to koszt od około 2.200 PLN brutto, a zawierająca wtryskiwacze OMVL REG to cena ok. 2.400. Natomiast zawierająca niezawodne i doskonałe wtryskiwacze yeti lub HANA, to koszt 2.600 PLN brutto. Oczywiście na koszt wpływa również dobór zbiornika do konkretnego pojazdu i oczekiwań Klienta czy lokalizacja wlewu gazu.

Instalacje skonstruowane specjalnie do silników o bezpośrednim wtrysku paliwa (np. FSI, GDI) są zawsze wyceniane indywidualnie. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że do każdego modelu pojazdu i modelu silnika jest stosowany inaczej skonfigurowany system.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że zawsze dopasowujemy oferowane rozwiązanie techniczne do konkretnego modelu pojazdu i oczekiwań Klienta, a co za tym idzie koszt instalacji jest kalkulowany indywidualnie.

BEZPŁATNIE DLA KAŻDEGO, KTO NAS ODWIEDZI BADANIE TECHNICZNE AKUMULATORA SPECJALISTYCZNYM TESTEREM (z wydrukiem wyniku)!

*promocje się nie łączą, możliwa do wykorzystania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi.

Okres udzielanej gwarancji również zależy od indywidualnie zastosowanego rozwiązania.

KOSZT OKRESOWEGO PRZEGLĄDU STANDARDOWEJ INSTALACJI LPG (dla typowego silnika) TO: 180 PLN brutto!

Naprawa elektroniki – w zależności od zdiagnozowanej usterki.

KOSZT SERWISU MECHANICZNEGO SAMOCHODU JEST UZALEŻNIONY OD WIELU CZYNNIKÓW I KAŻDORAZOWO WYMAGA OCENY STANU POJAZDU W NASZYM SERWISIE, A CO ZA TYM IDZIE NIE MA MOŻLIWOŚCI PODANIA CENNIKA.

Szczególnie polecamy wykorzystanie wizyty związanej z montażem instalacji zasilania LPG do przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki i klimatyzacji samochodu. Jednocześnie zachęcamy aby przy okazji przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki i klimatyzacji zapoznać się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz serwis rozwiązaniami w tym zakresie.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi