Diagnostyka

Samochody wszystkich marek są coraz bardziej nasycone elektroniką, która steruje rosnącą ilością zdecydowanie bardziej skomplikowanych systemów. Obecnie stosowane systemy zasilania gazem LPG wymagają dla swojej nienagannej pracy usunięcia niesprawności w zakresie układów: zapłonowego, dolotowego, paliwowego, wydechowego, chłodzenia, komfortu oraz w samym silniku, a często nawet w układzie przeniesienia napędu. Niesprawności wymienionych elementów mogą skutkować nie tylko nieprawidłowym działaniem pojazdu w trakcie zasilania LPG ale również awariami w trakcie pracy na benzynie oraz mogą prowadzić do poważnych uszkodzeń pojazdu związanych z dużymi kosztami usunięcia.

Uwzględniając powyższe należy pamiętać, że diagnostyka systemów pojazdu jest nadzwyczaj istotna, a jej właściwe przeprowadzenie jest możliwe tylko najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostycznymi wraz z systematycznie aktualizowanym oprogramowaniem. Jako najwyższej klasy specjaliści w zakresie systemów zasilania LPG dysponujemy wiedzą oraz oprzyrządowaniem pozwalającym na dokładne diagnozowanie systemów LPG.

Ponadto nasz serwis dysponuje urządzeniami diagnostycznymi znanych, światowych marek: TEXA, BOSCH i Magneti Marelli, a także prowadzi bieżącą aktualizację ich oprogramowania. Urządzenia te w rękach naszych doświadczonych i przechodzących systematyczne szkolenia aktualizacyjne specjalistów zapewniają Państwa pojazdom, niezależnie od marki i zaawansowania elektronicznego, najwyższą jakość obsługi i niezwykle skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów. Pracujemy w oparciu o procedury i standardy ASO będąc niezależnym, nieautoryzowanym autoserwisem co pozwala nam na proponowanie zdecydowanie konkurencyjnych cen za usługi.

Dzięki rozpoczętej w 2014 roku partnerskiej współpracy z najlepszym w Polsce serwisem elektroniki samochodowej >>ELEKTRONIKA-Jacek Grabowski<< z Piaseczna k/Warszawy jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zadań diagnostycznych.

Jednocześnie zapewniamy KOMPLEKSOWE podejście do każdego pojazdu obejmujące skupienie uwagi nie tylko na elektronice ale też analizę stanu i działania innych elementów pojazdu, w tym instalacji LPG. Gwarantuje to każdemu naszemu Klientowi, że jego pojazd opuszczając nasz Autoserwis, przejdzie przegląd, który określi zakres ewentualnych napraw bieżących oraz przewidywanych w przyszłości.

Zachęcamy aby przy okazji przeglądów i napraw w zakresie elektroniki zapoznać się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz serwis rozwiązaniami w tym zakresie, a także do poznania naszej oferty dotyczącej przeglądów i napraw mechaniki i klimatyzacji samochodowej.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi