Naprawy

Nasze doświadczenie oraz wyposażenie serwisu pozwala nam na diagnozowanie i wykonywanie wszystkich napraw elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych, a także systemów zasilania LPG wszystkich producentów i wszystkich marek.

Zapewniamy zdecydowanie konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług serwisowych!

Przed rozpoczęciem usługi zleconej w ramach każdej naprawy dokonujemy KOMPLEKSOWEGO przeglądu fizycznego i elektronicznego całego pojazdu. W tym celu stosujemy listy kontrolne czynności oraz posługujemy się urządzeniami diagnostycznymi firm: TEXA, BOSCH i Magneti Marelli o bieżąco aktualizowanym oprogramowaniu, a także uczestniczymy w systematycznych szkoleniach i korzystamy ze wsparcia technicznego tych znanych światowych firm.

Dzięki rozpoczętej w 2014 roku partnerskiej współpracy z najlepszym w Polsce serwisem elektroniki samochodowej >>ELEKTRONIKA-Jacek Grabowski<< z Piaseczna k/Warszawy jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych napraw urządzeń elektronicznych w najnowocześniejszych samochodach. Nasza strategiczna współpraca pozwala na efektywne diagnozowanie awarii wynikających z elektronicznych układów sterowania pojazdów oraz na usuwanie awarii bardzo często bez wymiany podzespołów co w znacznym stopniu obniża koszty serwisu, szczególnie w odniesieniu do usług ASO.

Jesteśmy niezależnym serwisem pracującym w oparciu własne procedury uwzględniające standard ASO.

Jest to możliwe ponieważ korzystamy z części rekomendowanych przez producentów poszczególnych marek jak i z uznanych na rynku producentów i dystrybutorów zamienników poszczególnych części (Motofactory, Intercars, Grupa PGD).

Specjalna oferta czeka na posiadaczy samochodu: Volvo, Honda, Saab, Mercedes, Jaguar, Toyota, Subaru, Suzuki, Renault, Lexus, Mazda, Ford, Citroen, grupa FIAT, Grupa Volkswagen, BMW i inne.

Przy okazji przeglądów i napraw w zakresie mechaniki zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz Autoserwis rozwiązaniami w tym zakresie oraz do poznania naszej oferty dotyczącej przeglądów i napraw elektroniki, elektryki i klimatyzacji.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi