PROMOCJE

KORONAWIRUS – DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Każdy nasz Klient, w okresie pandemii lub do wyczerpania zapasów, może odjechać z naszego Autoserwisu po naprawie samochodu zaopatrzony w zestaw profesjonalnych/atestowanych środków dezynfekcyjnych. Jednocześnie wprowadziliśmy w naszym Autoserwisie rozwiązania zapewniające ograniczenie możliwości przenoszenia Koronawirusa, tak aby zabezpieczyć naszych Klientów oraz pracowników. U NAS MOŻECIE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNI.

NOWOROCZNA (na 2020 rok) PROMOCJA:

MONTAŻ INSTALACJI LPG do pojazdów z bezpośrednim wtryskiem paliwa w NOWYCH NIŻSZYCH CENACH (szczegóły pod tel: 505340110).

 

SPEŁNIAJĄC OCZEKIWANIA NASZYCH KLIENTÓW W ZAKRESIE SERWISU AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW ZAPEWNIAMY DYNAMICZNĄ WYMIANĘ OLEJU W SKRZYNI WRAZ Z USUNIĘCIEM ZANIECZYSZCZEŃ I WYMIANĄ FILTRA (o ile jest wymienny).

BEZPŁATNIE DLA KAŻDEGO, KTO NAS ODWIEDZI I ZLECI USŁUGĘ, BADANIE TECHNICZNE AKUMULATORA SPECJALISTYCZNYM TESTEREM (z wydrukiem wyniku)!
DOSKONAŁEJ JAKOŚCI PROFESJONALNE NOWE KLOCKI HAMULCOWE WRAZ Z WYMIANĄ – 120 PLN (wybrane modele).

Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty pod nr tel: 505 340 110 lub 505 340 123.

Wykonywane przez nas usługi zawsze stawiają na pierwszym miejscu bezpieczne korzystanie z pojazdu. W ramach tego wraz z naszymi Partnerami z Grupy ProfiAutoSerwis.pl podczas różnych wydarzeń publicznych bezpłatnie sprawdzaliśmy Wasze samochody w akcji PitStop organizowanej przez ProfiAuto.

*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi