Partnerzy

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI

TY, Twój pojazd i Twój portfel są zadowolone z naszej pracy ponieważ jako niezależny i nieautoryzowany serwis korzystając z wielu dostawców i wielu renomowanych producentów. Nasi Klienci są pewni, że nigdy nie obciążamy ich kosztem zamówionej części, która okazała się zbędna lub nieodpowiednia ponieważ nasza bliska współpraca z dostawcami umożliwia nam zwrot każdej nowej części, która nie jest potrzebna do naprawy. Sytuacja taka dotyczy nie tylko części z obszaru mechaniki czy elektryki ale również elektroniki czy elementów samochodowych instalacji LPG.

Po wielu analizach niezawodności i technicznej sprawności serca nowoczesnej instalacji LPG jakim jest Elektroniczna Jednostka Sterująca (popularnie nazywana komputerem LPG/sterownikiem) zawarliśmy strategiczne przymierze z producentem wiodących na świecie systemów, firmą LPG TECH.

NOWOŚĆ – gdy Twoje auto ma silnik o bezpośrednim wtrysku paliwa do cylindrów silnika (np. typu FSI, GDI) to montujemy INSTALACJĘ ZASILANIA LPG specjalnie dostosowaną do silnika TWOJEGO SAMOCHODU.

Dzięki rozpoczętej w 2014 roku partnerskiej współpracy z najlepszym w Polsce serwisem elektroniki samochodowej >>ELEKTRONIKA-Jacek Grabowski<< z Piaseczna k/Warszawy jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych napraw w najnowocześniejszych samochodach. Nasza strategiczna współpraca pozwala nam na efektywne diagnozowanie awarii wynikających z elektronicznych układów sterowania pojazdów oraz na usuwanie tych awarii bardzo często bez wymiany podzespołów co w znacznym stopniu obniża koszty serwisu, szczególnie w odniesieniu do usług ASO. Z drugiej strony >>ELEKTRONIKA-Jacek Grabowski<< może wykorzystywać naszą wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie samochodowych instalacji zasilania gazem LPG oraz potencjału w zakresie mechaniki samochodowej.

LOGO: ELEKTRONIKA-Jacek Grabowski

W ramach naszej działalności współpracujemy poza firmami wymienionymi powyżej również z: ProfiAuto, Intercars, Bosch, BMW, Audi, Landi Renzo, Grupa PGD, Volvo (Polska) i inni. W zakresie diagnostyki stosujemy urządzenia firm: TEXA, BOSCH i Magneti Marelli, a także systematycznie podnosimy naszą wiedzę korzystając ze szkoleń tych firm i ze wsparcia ich najwyższej klasy specjalistów.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że dla osiągnięcia sukcesu w biznesie potrzebna jest współpraca z podmiotami z różnych dziedzin. Poniżej prezentujemy linki do firm i osób, z którymi nasza współpraca układa się szczególnie pomyślnie i które możemy polecić innym jako godne zaufania.

Nasza agencją reklamową jest WebUse

Twórca naszej strony www Presto Media


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi