Systemy sekwencyjne

Jesteśmy przygotowani do montażu dowolnego, uzgodnionego z Tobą, jako naszym Klientem, systemu zasilania gazem LPG w każdym pojeździe.

Wynika to z jednej strony z doświadczenia naszych specjalistów, a z drugiej z doskonałych kontaktów z dostawcami podzespołów i części. Jednak pragniemy zaznaczyć, że stale prowadzona przez nas analiza dostępnych na rynku rozwiązań technicznych skłoniła nas do wybrania jako wiodącego partnera dla montaży systemów sekwencyjnych firmy  i oferowanych przez nią elektronicznych jednostek sterujących (komputerów gazowych) oraz nie mających sobie równych na polskim rynku wtryskiwaczy DRAGON. Jakość ich wykonania, wytrzymałość oraz oprogramowanie i możliwości adaptacji plasują je na czele listy wszystkich światowych producentów przy jednocześnie rozsądnym poziomie cen.

Biorąc to pod uwagę rekomendowany przez nas zestaw kluczowych elementów systemu to:

  1. Do pojazdów o silniku o mocy do 100 KM – elektroniczna jednostka sterująca LPGTECH, reduktor Tomasetto (lub podobny), wtryskiwacze DRAGON lub HANA;

  2. Do pojazdów o silniku o mocy do 150 KM – elektroniczna jednostka sterująca LPGTECH, reduktor KME Silver (lub podobny), wtryskiwacze DRAGON lub HANA;

  3. Do pojazdów o silniku o mocy do 200 KM – elektroniczna jednostka sterująca LPGTECH, reduktor KME Gold (lub podobny), wtryskiwacze DRAGON lub HANA;

  4. Do pojazdów o silniku o mocy do 300 KM – elektroniczna jednostka sterująca LPGTECH, 2 x reduktor KME Silver (lub podobny), wtryskiwacze DRAGON lub HANA;

  5. Do pojazdów o silniku o mocy ponad 300 KM – elektroniczna jednostka sterująca LPGTECH, 2 x reduktor KME Gold (lub podobny), wtryskiwacze DRAGON lub HANA.

Jednocześnie zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby i oczekiwania Klienta, parametry konkretnego pojazdu i silnika, a także najnowsze dostępne podzespoły i rozwiązania techniczne. W tej sytuacji, proponowane przez nas konkretne rozwiązania mogą się różnić od zaprezentowanych powyżej.

Wykonując montaż instalacji LPG w naszym serwisie Twoje fabrycznie nowe auto nadal może mieć gwarancję!!! Nasz serwis zapewnia gwarancję na wszystkie podzespoły pojazdu, w których nastąpiła ingerencja podczas montażu oraz oczywiście na system i montaż instalacji LPG.

Proponujemy wykorzystanie wizyty związanej z montażem instalacji zasilania LPG do dokonania przeglądu lub/i naprawy w zakresie elektroniki, mechaniki i klimatyzacji samochodu.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi